Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Podstrony
menu      wieczorny przegląd myśli
menu      ryby Pyszczak Red Red
menu      ryby pływają przy powierzchni wody w oczku
menu      ryby hodowlane czym karmic lina karpia
menu      ryby złowione na jeziorach na Pojezierzu Brodnickim
menu      ryby maja biały nalot i zdychają
menu      ryby akwariowe miniaturki rekinów
menu      ryby akwariowe słodkowodne tropikalne
menu      ryby morza Panga pl
menu      ryby akwariowe Choroby objawy
menu      ryby akwarium słodki wodnego
Ronaldinho- The best player
Cornelia De Luxe
star whores


wieczorny przegląd myśli

Błazenek Okoniowy (morska).Rodzina: Garbikowate (POMACENTRIDAE) Nazwa: Błazenek/Amfiprion Okoniowy (AMPHIPRION OCELLARIS) Występowanie: Ocean Indyjski, Pacyfik Długość: do 80mm Temperatura wody: ok.24st. C Karmienie: Drobno posiekany pokarm Hodowla: Chętnie pobiera pokarm, najlepiej jest mu w akwarium gdzie znajdzie wiele ukwiałów. Ryba doskonała dla początkujących akwarystów. Najlepiej trzymać kilka osobników razem. Zachowanie: Młode osobniki żyją chętnie w małych grupkach. Starsze w małym akwarium są bardziej terytorialne z wyjątkiem Garbikowatych. Należą do najzwinniejszych ryb. Rozmnażanie: Składa ikre wśród ukwiałów, są odpowiednio strzeżone. W akwarium można doprowadzić do tarła. Ciekawostka: Pokrywający ich śluz zapobiega uaktywnianiu się komórek parzydełkowych. Wygląd: Piękny.
Boleń.ryby żyją w małych stadkach, w pobliżu brzegów. Rosnąc stają się coraz bardziej samotnikami, trzymającymi się nurtu rzeki. Tarło od kwietnia do czerwca, U samców występuje wysypka tarłowa. Bolenie żyjące w. W okresie młodzieńczym - różne gatunki drobnych, zwierzęcych organizmów. W wieku starszym - ryby, żaby, ptaki wodne i małe ssaki (gryzonie).
Stizostedion lucioperca czyli....Dodam dla ułatwienia że Sandacz należy do grupy ryb OKONIOWATE Rząd ryb należący do Nadgromady Żuchwowce, Gromady Ryby Kostne (Kostniki), Podgromady Promieniopłetwe, Nadrząd Kostnoszkieletowe W płetwach grzbietowych i odbytowej - promienie. biotopów. Wśród współczesnych ryb kostnoszkieletowych rząd ten jest najbogatszy w gatunki, szczególnie morskie, usystematyzowane w ok. 180 rodzinach i wielu podrzędach. Najbardziej znane z nich: Podrząd Okoniowce z Rodzinami: Okoniowate, Żuchwikowate,. Chetonikowate, Pancerzykowate, Szumieniowate, Garbikowate, Żagiewkowate, Kastanietowate, Wstęgówkowate. Podrząd Wargaczowce z Rodzinami: Wargaczowate i Skarusowate Podrząd Ostroszowce z Rodzinami: Ostroszowate, Wargowłosowate, Skaberowate, Szczękaczowate, Paszczękowate Podrząd Nototeniowce z Rodzinami: Nototeniowate, Kłujkowate, Rogownikowate, Bielankowate.
Chromis kasztanowy - Chromis chromis.podłożem strefy brzegowej, rzadko poniżej głębokości 25 m. Młode ryby chronią się w zagłębieniach dna i szczelinach skalnych, gdzie licznie występują późnym latem. Tryb życia: Jeden z najliczniejszych gatunków Morza Śródziemnego (jedyny przedstawiciel szeroko rozprzestrzenionej w tropikach rodziny garbikowatych); przebywa w dużych stadach, trzymając się swojego rewiru. Tarło od czerwca do lipca. Stado składające się z osobników obydwu płci wybiera zwykle na. dopływ świeżej wody, odpędzając również amatorów cudzej ikry. Odżywianie: Organizmy planktonowe, wylęg ryb.
Boleń - Aspius aspius.Boleń - Aspius aspius Budowa zewnętrzna: Długie, wyciągnięte, bocznie nieco spłaszczone ciało. Głowa spiczasta, oczy małe. Szerokie, końcowo położony otwór gębowy. Nieco wysunięta szczęka dolna ma na końcu garbikowate zgrubienie, chowające. Kaspijskie. Występuje również w południowej Skandynawii. Podgatunek Aspius aspius taeniatus jest rybą wędrowną, żyjącą w południowych rejonach Morza Kaspijskiego. Blisko spokrewnionym gatunkiem jest Aspius vorax występujący na terenie Syrii w górnym dorzeczu Eufratu. Tryb życia: Młode ryby żyją w małych stadkach, w pobliżu brzegów. Rosnąc stają się coraz bardziej samotnikami, trzymającymi się nurtu rzeki. Tarło od kwietnia do czerwca, U samców występuje. w 4-5 roku życia. Odżywianie: W okresie młodzieńczym - różne gatunki drobnych, zwierzęcych organizmów. W wieku starszym - ryby, żaby, ptaki wodne i małe ssaki (gryzonie).
Hodowla/rozmnażanie błazenka.. tygodniach suche pokarmy dla małych ryb. Po zakończeniu fazy larwalnej i przybraniu "dorosłych" kolorów rybki możemy przenieść do akwarium ogólnego. ( http://rafa.biotopy.pl/ry.n_ocellaris.php ) ale nie jest to bynajmniej instrukcja obsługi Pytam.

Design by flankerds.com